לוחמי התמורות

לוחמי התמורות

50.00 ₪

קורות המלחמה האחרונה 

(415 עמ') 

בעלילה פנטסטית וסוחפת, 

בסגנון המזכיר את הטרילוגיה של "שר הטבעות", 

לוקח אותנו הספר "לוחמי התמורות" לעולם אחר לגמרי,  

שהוא בעצם עולמנו שלנו. מלחמת הטוב והרע. 

כוחו הגדול של כל אדם לשנות עולם.

תיאור מוצר

לוחמי התמורות:

"הספר משתייך לסוגה הספרותית של ספרות פנטזיה, כמו 'שר הטבעות', שהמוקד בה הוא המאבק בין הטוב לבין הרוע בתוך עולם דמיוני שמצויים בו כוחות מוזרים ויצורים שונים. סיפור העלילה קריא מאוד ומותח. הספר מיוחד בכך שהוא יוצר עולם שלם, בעל רשת ייחודית, עצומה ולכידה של היסטוריה וגיאוגרפית, כוחות טבע ועל טבע, דמויות ויצורים, מושגים ומשמעויות. נראה לי שיצרת את ספר הפנטזיה הראשון שעניינו הוא רוחניות יהודית"
(רן להב, ד"ר לפילוסופיה באוניברסיטת מישיגן 12/8/09)

"עיינתי ב"לוחמי התמורות" ואני מבין ומעריך את כוונתך הנאצלת. אנשי אמונה כמוך חייבים להיות פעילים יותר בשדה הספרות והאמנות. אני מאחל לך הצלחה."

(א.ב. יהושוע, ביקורת ספרים 2007)

אני ממליצה על ספרו של ארז משה דורון ´לוחמי התמורות´. ספר מדהים, מלא עומק, אהבה, אור, חסד ובשורות טובות. לי הספר פתח מקומות פנימיים בתוכי ומילא אותי אור. מי שרוצה להתרגש ולפגוש את עצמו, כדאי שיקרא את הספר" (לאה שבת. 11/7/07 "ידיעות אחרונות")

 

"ניתן לומר ש"שר הטבעות" והרבה אחריו "הארי פוטר", חשפו לראשונה באופן ספרותי את הכמיהה הקיימת בעולם לפנטזיה ולעולמות שמעבר. את הכפפה היהודית הרים הרב ארז משה דורון. ספרי המחשבה שכתב חצו מגזרים ונחשבים להצלחה יוצאת דופן בכל העולם" (עיתון "עולם קטן" גליון 101 י' באייר תשס"ז)

"חובה לכל אדם. הספר פשוט מדהים. אין דברם כאלה. מרתק ומחולל שינוי פנימי גם יחד".    (ערן אלפסי 2012 ב"יו טיוב")

"בקריאה שנייה ושלישית (וכבר בלי המתח לדעת מה קורה, ומה יהיה הסוף) הבנתי שיש בספר סודות עצומים שבקריאה שטחית אפשר לא להתייחס אליהם. זה לא ספר רק בהגדרת "ספר פנטזיות". זה סתם הגדרת 'כיסוי'. הרב ארז משה דורון שיחי' בחכמתו הרבה השכיל לעשות ובעלילה לא קלה במיוחד הכניס את המידע על החיים ועל הדרך לחיות נכון. מי שמעמיק – מבין ומגלה אוצרות. תודה.
("עולם מופלא" אתר "סימניה" )

"את הספר הזה אני אפילו לא מתחילה לשבח, מהסיבה הפשוטה שאני לא אצליח לגמור. אחד הספרים הרהוטים, העמוקים והמטלטלים ביותר שקראתי בימי חיי. אני קוראת את הספר הזה שוב ושוב ושוב, ולא שבעה. וכמו בספרות טובה באמת, בכל פעם אני מגלה משהו חדש שלא שמתי לב אליו קודם"  (נועה. אתר "סימניה" )

"הייתי רוצה להמליץ על ספר זה כאחד הספרים הטובים ביותר שקראתי…
גם בהיותי לא כל כך חסיד של ספרי פנטזיה אבל היותי מתחזק בתורת ה׳ משכה אותי לקרוא את הספר ובעצם להבין שאין זה פנטזיה. מההיבט הניטראלי העלילה בנויה בצורה מעולה להפליא ומושכת בלי סוף עד לשורה האחרונה בספר". מההיבט הדתי ארצה להוסיף שספר זה פתח לי המון הבנות חדשות ועמוקות בתורת החסידות של רבינו ובכלל באמונה.
אסכם ואומר שזה ספר ממש חובה לכולם". (שחר פימה. אתר "סימניה" )

"הספר הזה נפלא! בהתחלה ראיתי אותו וחשבתי שהוא סתם ספר משעמם וארוך אבל שהתחלתי התחברתי מיד! זה לא סתם ספר, זה ספר שמשפיע על הקורא וסוחף אותו לעולם מופלא של קדושה וטהרה. מראה עיניים! ולדעתי לזה התכוון הסופר שהוא אמר מראה עיניים! בקיצור ספר נורא יפה ושווה לקרוא ולנסות" (דנדוש. אתר "סימניה" )

"ספר מעולה, כשמאחורי כל פרט ופרט מסתתרת משמעות עמוקה,שווה לקרוא ולהתעמק. מומלץ!" (שרקוש. אתר "סימניה" )

"הספר המדהים ביותר שהוציא סופר חרדי!!

נותן המלצה לספר מרתק שהוציא ארז משה דורון! ספר מדע בדיוני הכתוב בשפה "כללית" אך עם מסרים פנימיים. קולח, עמוק, מרתק, ובלעדי! לא קיים ספר בכזו רמה בז'רגון הדתי והחרדי. מומלץ בחום לכל אוהבי ספרי פנטזיה! (2007 אתר "בחדרי חרדים")

"מדהים, מקורי ומעמיק. בפירוש לא נראה כמו ספר קריאה קליל, אלא יותר ספר פילוסופי ומחשבתי. מומלץ בחום לכל הנשמות היתרות, אוהבי הליריקה ואוהבים בכלל. קניתי. ("אלוגוריתם". 2007 אתר "בחדרי חרדים")

"מומלץ ביותר. ספר חובה בכל בית. הספר כתוב בצורה יפיפייה, ציורית ועמוקה במהלך קריאת הספר קיבלתי המון תובנות מחזקות נהניתי מאוד לקרוא את הספר ובכיתי שנגמר. עכשיו אני בסוף הספר כנפיים הכתיבה מאוד עמוקה ויפה תודה רבה"
(זיוה. 2011 אתר "אש התורה")

"אחרי מספר ניסיונות להמשיך לקרוא ותוך כדי שיחה פנימית עם ידידה לפתע הגיע רגע שהואר לי, עכשיו! זה הרגע להתחיל לקרוא, להקשיב, להתפלל ולבחור בחיים. שנזכה להיות מלוחמי – חולמי התמורות. ואז ימלא שחוק פינו".
( 2011 אתר "אש התורה")

"מי שעוד לא קרא שירוץ לקרוא!!! זה פשוט מדהים!!!"
(ביבי. 2011 אתר "אש התורה")

"אני מעריצה של הספר הזה!!! חובה לכל אחד"
(אחת מהשומרון. 2011 אתר "ערוץ 7")

"הדור שלנו יגע מעודף כבוד לשכל האנושי. הוא צמא לרומנטיקה וקסם. הוא מבקש פשר יותר עמוק ומיסטי לחיים, אך מתקשה להודות בכך. ברגע שמגדירים לו דבר מה כ"פנטסטי" הוא נהיה לגיטימי. "לוחמי התמורות" מתאר מצד אחד את המתרחש בעולם פנטסטי, אבל מצד שני הוא מתאר את מה שקורה בחיים של כל אחד מאיתנו, וגם מציע דרכים, ברוח פנימיות התורה, להתמודד עם מה שעובר עלינו."  yent  מדור תרבות (12/8/09)

 

"בתקשורת קוראים לו 'הארי פוטר החרדי'. בחנויות הספרים הגדולות הוא נמכר בקצב יוצא דופן. שמו הוא 'לוחמי התמורות' והוא ספר פנטזיה ישראלי חדש שנכתב, קשה להאמין, דווקא על ידי רב. הרב ארז משה דורון הוציא עד היום רשימה ארוכה של ספרי הסברה יהודית, אבל הספר בעל הכריכה הסגלגלה הוא היצירה הספרותית הראשונה שכתב. זה לא הפריע לו למכור עשרת אלפים עותקים בשלושת החודשים הראשונים מאז ההוצאה לאור ולעורר תגובות נלהבות מקוראים מכל קצווי החברה הישראלית".
אתר "אש" 21/12/08

 

"בספר הזה אחד הדברים הקסומים, הוא היכולת (המתבקשת מאליה, כמעט בעל כורחו של הקורא) לתרגם את הספר ומשמעותו אל הנמשל, למציאות החיים המוכרת, ולשאוב ממנו יסודות חינוכיים, דרכי התקדמות, עקרונות לחימה והתמודדות מול הרשע החיצוני, ובעצם, את יסודות בנין האני-הפנימי, מתוך המעטפת הקסומה שהמחבר שותל סביב הדמויות ותיאוריהן.
אתר "כיפה" (12/8/09)

"עד היום לא היה לנו רב שגם חיבר סיפור פנטסיה בהיקף של רומן באורך מלא, עד שקם הרב דורון, מורה ברסלבי נערץ, ועשה את זה – בגדול. עד כמה גדול – תעיד מוטת הכנפיים הרחבה שלו: חודש בלבד לאחר פרסום ספרו "לוחמי התמורות", כבר מדברים על הפיכתו לסרט בהוליווד, לא פחות. ואכן, צורת הכתיבה שלו, הויזואלית מלכתחילה, תקל מאד על הפיכתו לתסריט קולנועי. אצלנו כבר רואיין השבוע מחברו בתוכניתם של לונדון וקירשנבאום, ועל כריכת ספרו מופיעה התייחסות אוהדת של הסופר א"ב יהושע".
עיתון בשבע, 6/6/07

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לחוות דעת “לוחמי התמורות”